Kereskedelmi és logisztikai ügyintéző álláslehetőség Martfű településen

Ermico Kft.
Martfű
Bruttó 300 000 Ft - 350 000 Ft / Óra
2021. 06. 21.

Cégünk az Ermico Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonú, több mint 10 éve dinamikusan fejlődő vállalkozás.

Magyarországon működő multinacionális termelő cégeket szolgálunk ki műszaki megoldásokkal, az iparban használatos gépekkel – berendezésekkel, célgépekkel gyártott alkatrészekkel, valamint speciális termékekkel - szolgáltatásokkal.

Számunkra érték, hogy csapatban egymást és üzleti partnereinket tisztelve képviseljük az Ermico Kft.-t. Kereskedelmi csapatunk bővítésére Kereskedelmi és projekt ügyintézőt keresünk Martfűre:

Munkavégzés helye: Martfű

Amennyiben Ön úgy érzi, hogy a fentiek alapján szeretne egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, ahol innovatív megoldásokkal közösen építhetjük a jövőt, akkor ne habozzon jelentkezni!

Csináljuk együtt! Tegyük fel közösen az i-re a pontot!

Feladatok

  • A meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Megrendelések nyomon követése, határidők betartatása
  • Vevői megelégedettség biztosítása
  • Beszerzések koordinálása
  • Alvállalkozókkal történő hatékony kapcsolattartás
  • Ajánlatok rögzítése, koordinálása
  • Riportok, statisztikai előrejelzések készítése a Vezetőség felé
  • A munkakörhöz tartozó adminisztratív folyamatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Önállóság, határozottság, mely kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készséggel társul;
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves szakmai gyakorlat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív, dinamikus személyiség
  • Képesség és hajlandóság a csapatmunkára
  • Vevőorientált beállítottság
  • Dinamizmus, rugalmasság, gyors reagálás a  vevőkapcsolati eseményekre
  • Számítógép (MS Office)

Előnyök

  • tapasztalat vállalatirányítás rendszer használatában

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszú távú munkahely;
  • Állandó kihívásokkal teli munkakör, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége;
  • Jó csapat, professzionális, családias munkakörnyezet;
  • Versenyképes alapjövedelem
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!